RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda
Youtube Instagram Facebook

Ostatní informace

Chodci nejsou nesmrtelní

Asociace Záchranný kruh ve spolupráci s dalšími partnery spustila v září celostátní kampaň „Ty to zvládneš“. Tentokrát cílí na bezpečnost chodců v silničním provozu. Jedním z ambasadorů kampaně je zkušený automobilový závodník Vojtěch Štajf.

Kampaň „Ty to zvládneš“ volně navazuje na loňský, velmi úspěšný ročník, který byl zaměřen na problematiku správného chování při dopravní nehodě a záchrany života u dopravních nehod.

V letošním roce 2017 se kampaň „Ty to zvládneš“ zaměřuje na bezpečnost chodců, na typické příčiny tragických nehod z viny jejich, ale i řidičů motorových vozidel. V celkem 10 emotivních spotech jsou vyobrazeny nejčastější chyby, kterých se dopouštějí jak chodci, tak řidiči. Každá z deseti situací má pak svůj instruktážní spot, který ve speciální 3D analytice danou chybu rozebírá a hlavně ukazuje správné řešení dané situace.

Na realizaci kampaně, jejíž letošní motto je „Chodci nejsou nesmrtelní“, se podílel zkušený tým odborníků, záchranářů a filmařů. Režie se opět ujal Jiří Studnička, produkce byla pod taktovkou zmiňované asociace. Celý projekt vznikl díky financím z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Ambasadory kampaně pro rok 2017 jsou Miluše Bittnerová, herečka a rozhlasová moderátorka a také Vojtěch Štajf, zkušený automobilový závodník startující v domácích i zahraničních rallye soutěžích.

„Téma bezpečnosti na silnici je mi přirozeně blízké. Sport, ve kterém se aktivně pohybuji je sám o sobě poměrně nebezpečný, protože jezdíme často na limitu závodního vozu. Je ale také pravda, že motorsport využívá v současnosti maximální možnou úroveň bezpečnosti ať už v oblasti konstrukce závodního vozu, tak i vybavení chránící posádku při soutěži. Nikdy jsem osobně tyto věci nepodceňoval, a to samé platí i o mém chování za volantem soukromého vozu při běžné jízdě, často i s svojí rodinou. Chodci jsou dnes na silnici v ohrožení, setkáváme se s tím všichni velmi často. Proto mne zmíněná aktivita oslovila a pevně věřím, že pomůže v duchu sloganu této kampaně k posílení vědomí, že chodec skutečně není nesmrtelný,“ říká Vojtěch Štajf, soutěžní jezdec týmu Racing 21.

Celou kampaň je pak možné nalézt na adrese www.tytozvladnes.cz.

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

Partneři

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

WWW.KLOKOCKA.CZ - VÁŠ PARTNER PRO VOZY VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT | ŠKODA | KIA
Copyright © 2018, RACING21, Všechna práva vyhrazena, Created by UPFRONT