RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda
Facebook Staňte se našimi Facebookovými fanoušky.  

Sezóna 2018

Do nového ročníku odstartuje posádka Štajf-Skácelová opět se soutěžním vozem ŠKODA Fabia R5. Nová sezóna bude ve znamení náročného programu pro celý Racing 21 – Klokočka ŠKODA team! Držte nám palce!

více info

Náš tým

Vojtěch Štajf - Absolvent magisterského studia masové komunikace a mezinárodních studií FSV UK. V letech 2001-2002 zástupce továrního týmu Škoda ... Markéta Skácelová - Pochází z Uherského Hradiště a nyní žije ve Zlíně, v centru rallye sportu ČR ...

více info

Naši partneři

Každý profesionální sportovní tým se musí opřít o kvalitní a silné partnery. Jsme hrdí na spolupráci s našimi parnery. Tímto jim všem děkujeme za podporu jenž nám umožňuje soustředit se na závodění a dosahování co nejlepších výsledků týmu Racing21...

více info

Podpisové karty

Podpisové karty vám rádi věnujeme na závodech v servisní zóně a na dalších akcích, kterých se náš tým účastní. Zasílání podpisových karet poštou je možné, pokud nám na adresu týmu zašlete ofrankovanou obálku rozměru C5 s nadepsanou adresou.

více info
RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Ostatní informace

Chodci nejsou nesmrtelní

Asociace Záchranný kruh ve spolupráci s dalšími partnery spustila v září celostátní kampaň „Ty to zvládneš“. Tentokrát cílí na bezpečnost chodců v silničním provozu. Jedním z ambasadorů kampaně je zkušený automobilový závodník Vojtěch Štajf.

Kampaň „Ty to zvládneš“ volně navazuje na loňský, velmi úspěšný ročník, který byl zaměřen na problematiku správného chování při dopravní nehodě a záchrany života u dopravních nehod.

V letošním roce 2017 se kampaň „Ty to zvládneš“ zaměřuje na bezpečnost chodců, na typické příčiny tragických nehod z viny jejich, ale i řidičů motorových vozidel. V celkem 10 emotivních spotech jsou vyobrazeny nejčastější chyby, kterých se dopouštějí jak chodci, tak řidiči. Každá z deseti situací má pak svůj instruktážní spot, který ve speciální 3D analytice danou chybu rozebírá a hlavně ukazuje správné řešení dané situace.

Na realizaci kampaně, jejíž letošní motto je „Chodci nejsou nesmrtelní“, se podílel zkušený tým odborníků, záchranářů a filmařů. Režie se opět ujal Jiří Studnička, produkce byla pod taktovkou zmiňované asociace. Celý projekt vznikl díky financím z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Ambasadory kampaně pro rok 2017 jsou Miluše Bittnerová, herečka a rozhlasová moderátorka a také Vojtěch Štajf, zkušený automobilový závodník startující v domácích i zahraničních rallye soutěžích.

„Téma bezpečnosti na silnici je mi přirozeně blízké. Sport, ve kterém se aktivně pohybuji je sám o sobě poměrně nebezpečný, protože jezdíme často na limitu závodního vozu. Je ale také pravda, že motorsport využívá v současnosti maximální možnou úroveň bezpečnosti ať už v oblasti konstrukce závodního vozu, tak i vybavení chránící posádku při soutěži. Nikdy jsem osobně tyto věci nepodceňoval, a to samé platí i o mém chování za volantem soukromého vozu při běžné jízdě, často i s svojí rodinou. Chodci jsou dnes na silnici v ohrožení, setkáváme se s tím všichni velmi často. Proto mne zmíněná aktivita oslovila a pevně věřím, že pomůže v duchu sloganu této kampaně k posílení vědomí, že chodec skutečně není nesmrtelný,“ říká Vojtěch Štajf, soutěžní jezdec týmu Racing 21.

Celou kampaň je pak možné nalézt na adrese www.tytozvladnes.cz.

Výsledky MČR v Rally 2017

1.Kopecký Jan330
2.Pech Václav, jr.232
3.Černý Jan173
4.Dohnal Jan164
5.Szeja Jaroslaw120
6.Jakeš Miroslav102
9.Štajf Vojtěch91

Zobrazit podrobné výsledky MM ČR 2017 ?

RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda
RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Copyright © 2016 RACING21,
Všechna práva vyhrazena,
Created by UPFRONT