RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda
Facebook Staňte se našimi Facebookovými fanoušky.  

Nová sezóna - nová technika

Do ročníku 2017 posádka Štajf-Rajnoha odstartuje s novým strojem ŠKODA Fabia R5 poslední evoluce s výrobním číslem 111.
Fanděte Fabii R5 s registrací 01R0358!

více info

Náš tým

Vojtěch Štajf - Absolvent magisterského studia masové komunikace a mezinárodních studií FSV UK. V letech 2001-2002 zástupce továrního týmu Škoda ... František Rajnoha - Pochází ze Zlína, který je známý jako město soutěžím zaslíbené díky slavné ...

více info

Naši partneři

Každý profesionální sportovní tým se musí opřít o kvalitní a silné partnery. Jsme hrdí na spolupráci s našimi parnery. Tímto jim všem děkujeme za podporu jenž nám umožňuje soustředit se na závodění a dosahování co nejlepších výsledků týmu Racing21...

více info

Podpisové karty

Podpisové karty vám rádi věnujeme na závodech v servisní zóně a na dalších akcích, kterých se náš tým účastní. Zasílání podpisových karet poštou je možné, pokud nám na adresu týmu zašlete ofrankovanou obálku rozměru C5 s nadepsanou adresou.

více info
RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Ostatní informace

Chodci nejsou nesmrtelní

Asociace Záchranný kruh ve spolupráci s dalšími partnery spustila v září celostátní kampaň „Ty to zvládneš“. Tentokrát cílí na bezpečnost chodců v silničním provozu. Jedním z ambasadorů kampaně je zkušený automobilový závodník Vojtěch Štajf.

Kampaň „Ty to zvládneš“ volně navazuje na loňský, velmi úspěšný ročník, který byl zaměřen na problematiku správného chování při dopravní nehodě a záchrany života u dopravních nehod.

V letošním roce 2017 se kampaň „Ty to zvládneš“ zaměřuje na bezpečnost chodců, na typické příčiny tragických nehod z viny jejich, ale i řidičů motorových vozidel. V celkem 10 emotivních spotech jsou vyobrazeny nejčastější chyby, kterých se dopouštějí jak chodci, tak řidiči. Každá z deseti situací má pak svůj instruktážní spot, který ve speciální 3D analytice danou chybu rozebírá a hlavně ukazuje správné řešení dané situace.

Na realizaci kampaně, jejíž letošní motto je „Chodci nejsou nesmrtelní“, se podílel zkušený tým odborníků, záchranářů a filmařů. Režie se opět ujal Jiří Studnička, produkce byla pod taktovkou zmiňované asociace. Celý projekt vznikl díky financím z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Ambasadory kampaně pro rok 2017 jsou Miluše Bittnerová, herečka a rozhlasová moderátorka a také Vojtěch Štajf, zkušený automobilový závodník startující v domácích i zahraničních rallye soutěžích.

„Téma bezpečnosti na silnici je mi přirozeně blízké. Sport, ve kterém se aktivně pohybuji je sám o sobě poměrně nebezpečný, protože jezdíme často na limitu závodního vozu. Je ale také pravda, že motorsport využívá v současnosti maximální možnou úroveň bezpečnosti ať už v oblasti konstrukce závodního vozu, tak i vybavení chránící posádku při soutěži. Nikdy jsem osobně tyto věci nepodceňoval, a to samé platí i o mém chování za volantem soukromého vozu při běžné jízdě, často i s svojí rodinou. Chodci jsou dnes na silnici v ohrožení, setkáváme se s tím všichni velmi často. Proto mne zmíněná aktivita oslovila a pevně věřím, že pomůže v duchu sloganu této kampaně k posílení vědomí, že chodec skutečně není nesmrtelný,“ říká Vojtěch Štajf, soutěžní jezdec týmu Racing 21.

Celou kampaň je pak možné nalézt na adrese www.tytozvladnes.cz.

Výsledky MČR v Rally 2017

1.Kopecký Jan330
2.Pech Václav, jr.232
3.Černý Jan173
4.Dohnal Jan164
5.Szeja Jaroslaw120
6.Jakeš Miroslav102
9.Štajf Vojtěch91

Zobrazit podrobné výsledky MM ČR 2017 ?

RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Hlavní partneři

Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Copyright © 2016 RACING21,
Všechna práva vyhrazena,
Created by UPFRONT