RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda
Facebook Staňte se našimi Facebookovými fanoušky.  

Nová sezóna - nová technika

Do ročníku 2017 posádka Štajf-Rajnoha odstartuje s novým strojem ŠKODA Fabia R5 poslední evoluce s výrobním číslem 111.
Fanděte Fabii R5 s registrací 01R0358!

více info

Náš tým

Vojtěch Štajf - Absolvent magisterského studia masové komunikace a mezinárodních studií FSV UK. V letech 2001-2002 zástupce továrního týmu Škoda ... František Rajnoha - Pochází ze Zlína, který je známý jako město soutěžím zaslíbené díky slavné ...

více info

Naši partneři

Každý profesionální sportovní tým se musí opřít o kvalitní a silné partnery. Jsme hrdí na spolupráci s našimi parnery. Tímto jim všem děkujeme za podporu jenž nám umožňuje soustředit se na závodění a dosahování co nejlepších výsledků týmu Racing21...

více info

Podpisové karty

Podpisové karty vám rádi věnujeme na závodech v servisní zóně a na dalších akcích, kterých se náš tým účastní. Zasílání podpisových karet poštou je možné, pokud nám na adresu týmu zašlete ofrankovanou obálku rozměru C5 s nadepsanou adresou.

více info
RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Tiskové zprávy

SHIRAZ RALLY 2017: ÍRÁNSKÉ POPRVÉ A ROVNOU NA ŠOTOLINĚ
31.8.2017

• Unikátní projekt: Vojtěch Štajf a Dan Landa vyráží na Shiraz Rally 2017

• Finále MERC: Dvě české posádky se postaví rallye špičkám Středního Východu

• Poprvé na šotolině: Štajf i Landa zažijí šotolinovou premiéru s Fabií R5

Barum Rally budiž zapomenuta, vyráží se do Íránu! Pod hlavičkou Spirit21 startuje projekt Shiraz Rally 2017, které se zúčastní posádky Štajf-Skácelová a Landa-Nadri na dvou vozech ŠKODA Fabia R5 šotolinové specifikace.

„Při pohledu na naši doutnající Fabii R5 (#111), která nám lehla popelem na barumce jsem si myslel, že celý projekt íránské výpravy budeme snad muset odpískat. Jenže účast na Shiraz Rally 2017 má pro nás a zejména pro Karla Janečka, spoluzakladatele projektu Racing21, prioritu číslo jedna. Takže jsme napnuli všechny síly, vstali z popela a během doslova pár dní postavili na nohy dvě bílé Fabie R5 v šotolinové specifikaci,“ představuje zákulisí unikátního projektu účasti ve finále šampionátu MERC 2017 Vojtěch Štajf. „Ve spojení s Danem Landou, který pojede s druhou Fabií R5, má naše íránská mise ještě hlubší význam indoevropského kulturního poselství. Mě ale spíš zajímá samotná rallye na šotolině, protože ostrý závod jsem se šotolinovou specifikací Fabie R5 ještě nejel,“ vysvětluje Štajf další důvod účasti v exotické destinaci.

Shiraz Rally 2017 bude posledním podnikem MERC – Middle East Rally Championship. Letošní finále Středního Východu se pojede ve dnech 13.-15. září, přičemž centrum soutěže bude hostit starobylé centrum perské říše Persepolis. „Věci kolem Persie a hlubších historických symbolik jsou záležitostí Dana Landy, v mé kompetenci je spíš závodní část. Tedy příprava vozů, logistika a všechny okolnosti samotného startu a účinkování v Shiraz Rally 2017. Samozřejmě nás zajímá porovnání se špičkou v podobě posledního vítěze Nassera Al-Attiyaha na Fordu Fiesta R5 a jelikož jsme na šotolině s Fabií R5 ještě nejeli, tak se těšíme i na ostrý závod na nezpevněném povrchu,“ dodal Štajf.

„V soukromých podmínkách tady celý tým předvádí velké výkony a já teď jen doufám, že oba dva vozy dlouhou cestu přes Balkán a zejména celé Turecko přežijí bez úhony, a hlavně v plánovaném čase,“ přeje si hladký průběh náročné logistiky Štajf, který kolem sebe soustředil tým 30 lidí čítající nejen mechaniky a posádky, ale zároveň mediální tým. Ten bude dokumentovat všechny přípravy a průběh soutěže od první porady přes tiskovou konferenci, přes cestu a samotnou rallye. A protože se do Íránu asi nikdo z České republiky nechystá, bude celé účinkování dvou Fabií R5 na Shiraz Rally 2017 přenášeno prostřednictvím zpravodajství České televize, serverů auto.cz či ewrc.cz a samozřejmě týmového facebooku a YouTube kanálu tuzemským fandům a veřejnosti.

Kontakt pro tisk:
Libor HLISNIKOVSKÝ, media manažer týmu

SHIRAZ RALLY 2017: ÍRÁNSKÉ POPRVÉ A ROVNOU NA ŠOTOLINĚSHIRAZ RALLY 2017: ÍRÁNSKÉ POPRVÉ A ROVNOU NA ŠOTOLINĚSHIRAZ RALLY 2017: ÍRÁNSKÉ POPRVÉ A ROVNOU NA ŠOTOLINĚSHIRAZ RALLY 2017: ÍRÁNSKÉ POPRVÉ A ROVNOU NA ŠOTOLINĚSHIRAZ RALLY 2017: ÍRÁNSKÉ POPRVÉ A ROVNOU NA ŠOTOLINĚ

Zobrazit ostatní tiskové zprávy ?

Výsledky MČR v Rally 2017

1.Kopecký Jan330
2.Pech Václav, jr.232
3.Černý Jan173
4.Dohnal Jan164
5.Szeja Jaroslaw120
6.Jakeš Miroslav102
9.Štajf Vojtěch91

Zobrazit podrobné výsledky MM ČR 2017 ?

RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Hlavní partneři

Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Copyright © 2016 RACING21,
Všechna práva vyhrazena,
Created by UPFRONT