RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda
Youtube Instagram Facebook

Partneři našeho týmu

ŠKODA AUTO - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu ŠKODA Auto a.s. je největší český výrobce automobilů. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, v rámci ČR má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí a jako odštěpný závod vlastní Střední odborné učiliště strojírenské. Jediným vlastníkem je od roku 2007 společnost Volkswagen Finance Luxemburg S.A. se sídlem v Lucemburku. ŠKODA Auto a.s. je dlouhodobě největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů. Společnost byla celkem čtrnáctkrát vyhlášena českou firmou roku v soutěži Českých 100 nejlepších.
na stránky

AUTOSALON KLOKOČKA - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost Autosalon Klokočka patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice. Řadí se také mezi největší prodejce ojetých vozů v programech ŠKODA Plus a Das WeltAuto s vlastním salonem zánovních vozů. Už 30 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pobočky Autosalonu Klokočka najdete v Praze v Řepích a na Barrandově.
na stránky

AUTO TIP - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu NEJČTENĚJŠÍ MOTORISTICKÝ ČTRNÁCTIDENÍK V ČESKU. Časopis Auto Tip - to je pořádná porce tajných projektů, chystaných novinek, spousty zajímavých srovnávacích a klasických testů, techniky, reportáží, rozhovorů a zajímavostí. Časopis je členem skupiny Auto Bild Group, která uděluje prestižní tituly Auto 1 a Golden Steering Wheel a Green Steering Wheel. Časopis vznikl v roce 1990 a dnes je nejprodávanější motoristický čtrnáctideníkem. Předplatné Auto Tipu se vyplatí! 26 čísel časopisu stojí ročně 858 Kč. Vy je od nás můžete mít jen za 754 Kč!
na stránky

AUTO.CZ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Vše ze světa aut a motorek. Recenze, hodnocení, srovnávací testy i crash testy. Novinky, bazar, servis, česká auta. Vlastní videa a profesionální video recenze. Na stránce Auta.cz naleznete inzerci nových i ojetých aut od soukromníků, autobazarů i autosalonů. V Supernákupu najdete ty nejvýhodnější nabídky na koupi.
na stránky

iSPORT.CZ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Nejnovější zprávy ze světa sportu a sportovců. Máme pro vás nejčerstvější informace, reportáže, výsledky, tabulky i videa na iSport.cz. Fotbal, hokej, tenis, ostatní sporty.
na stránky

SETKÁNÍ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Do sítě více než 300 stanic technické kontroly v celé ČR dodáváme zdarma motoristický magazín dobré pohody SeTKání. Čtyřikrát do roka v něm naleznete praktické informace z oblasti automobilů, žhavé novinky daného období, řidičské zkušenosti slavných osobností, pohled na silnice v blízkém i dalekém zahraničí nebo zajímavé čtení o významných českých fotografech. K tomu navíc soutěže o skvělé ceny, křížovky a plakáty světových i domácích hvězd závodních tratí.
na stránky

SPORT - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Je český sportovní deník. Poprvé vyšel 3. ledna 1953 pod názvem Československý sport. Zprvu vycházel dvakrát týdně – v úterý a sobotu, v roce 1954 přibylo čtvrteční vydání. Od roku 1957 vycházel čtyřikrát týdně – v úterý, středu, pátek a neděli. Od roku 1958 vychází všechny dny mimo pondělí a neděli. Fotbal, hokej, tenis, ostatní sporty.
na stránky

SVĚT MOTORŮ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Svět motorů, jediný motoristický týdeník na českém trhu. Poprvé vyšel už v roce 1947. Je nejprodávanějším a také nejčtenějším mototitulem na českém trhu. Objednejte si roční předplatné Světa motorů včetně speciálů a získáte sadu kvalitní autokosmetiky Sonax! Výhody předplatného: roční předplatné jen za cenu 1191 Kč, ušetříte 192 Kč, přístup do elektronického archivu časopisu, časopis přímo do vaší schránky.
na stránky

APM AUTOMOTIVE - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu APM Automotive s.r.o. (do roku 2007 Autoprogress – Markmiller APM – Automotive s.r.o. ) dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů.
na stránky

CZECH BUSINESS CLUB - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Czech Business Club je klubem majitelů a ředitelů firem, jež podporuje vznik a prohlubování obchodních kontaktů v příjemném klubovém prostředí. Pro svoje členy vytváří partnerskou diskusní a názorovou platformu kombinující byznys a osobní rozvoj s nejkvalitnějšími zážitky ze světa gastronomie, velkých vín i umění.
na stránky

Central European Brokers - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost C.E.B. - Central European Brokers se zabývá zprostředkováním pojištění s registracemi pojišťovacího makléře i agenta. Základní kapitál ve výši 2 mil. Kč je stoprocentně splacen. Se všemi významnými pojišťovnami má podepsané smlouvy o zprostředkování pojištění, což garantuje zajištění těch nejlepších podmínek pro klienty a absolutní nezávislost.
na stránky

CONSTRUCT - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost CONSTRUCT je český výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži. Od roku 1991, kdy vznikla, zabezpečila více než 2 000 000 vozidel, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Název CONSTRUCT za tu dobu natolik zlidověl, že se stal synonymem pro zámek řadicí páky.
na stránky

Das WeltAuto - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám.
na stránky

iFLEET - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu FLEET firemní automobily je specializovaný odborný magazín typu „business-to-business“ pro oblast správy a řízení vozových parků. Za deset let svého působení na českém trhu se stal FLEET uznávaným a vyhledávaným zdrojem informací českých fleet manažerů i ostatních řídicích pracovníků tuzemských firem.
na stránky

MOTUL - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Výrobní kultura firmy Motul, hluboce zakořeněná ve své historii neustálým hledáním stále novějších a inovativních, efektivních a výkonnějších maziv, přirozeným způsobem vedla společnost k přijetí principů systému řízení kvality. Již po mnohá léta zákazníci oceňují vysokou kvalitu a mimořádnou výkonnost produktů firmy Motul. Tento úspěch je založen na jejich dokonalém složení, vývoji a také na výrobních procesech.
na stránky

PIRELLI - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Pirelli je pátou největší světovou pneumatikářskou značkou, založenou již v roce 1872. Kromě prémiových a vysoce výkonných sportovních pneumatik se italský výrobce historicky angažuje v motoristickém sportu. Již od roku 2011 je výhradním dodavatelem obutí vozů Formule 1, bohatou historii má i v rallye, kde produkty Pirelli patří mezi ty nejlepší na všech úrovních automobilových soutěží.
na stránky

P.W.I. CZ SECURITY - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Firma se může prezentovat zakázkami při ochraně konání Světového měnového fondu v Praze, ochraně schůzky členských států NATO v Praze, ochraně neoficiálních návštěv v ČR, ochraně VIP akcí světových a českých celebrit. Při těchto zakázkách jsme byli schopni poskytnout jak osobní ochranu osob, tak i zajištění ochrany budov včetně psovodů a zajištění přepravy dle požadavků klientů limuzínami s řidiči. Jako prestižní zakázku můžeme rovněž uvést celorepublikova působnost v mezinárodní obchodní společnosti Intersport od roku 2009 zajištění ochrany řetězce prodejen rakouské společnosti INTERSPORT se zastoupením v ČR.
na stránky

ŠTĚPNIČKA S.R.O. - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost zabývající se kusovou i sériovou zakázkovou výrobou a zakázkovým opracováním výrobků. V hale v Cerhovicích poblíž dálnice D5 Praha – Plzeň zpracováváme konstrukční, nerezové i nástrojové oceli, litinu, barevné kovy a plasty. Výrobu zajistíme komplet včetně materiálu a případných kooperací (zušlechtění a další), nebo jen opracujeme Vámi dodaný materiál.
na stránky

SPEDICA - partner

Partners RACING 21 Rally Team Skupina SPEDICA je moderní společností, aktivní v oblasti vnitrostátní a mezinárodní přepravy a logistiky, která nabízí svým zákazníkům komplexní řešení z jedné ruky. Filozofie společnosti je zaměřena na kvalitu, hospodárnost a flexibilitu poskytovaných služeb s jasným cílem - vyhovět všem požadavkům klientů.
websites

RICOM PLUS SECURITY - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Jsme agentura, která řeší potřeby zákazníků v oblasti zabezpečení majetku a zejména rizik, kterým jsou v této souvislosti vystaveni. Víme, že potřeby a požadavky obchodních partnerů jsou různé a tomu jsme schopni se přizpůsobit. V naší agentuře jsme snížili počet řídících článků na minimum a proto jsme schopni pružně reagovat na individuální požadavky klientů. Od toho se také odvíjí naše příznivé ceny. V řešení problémů jsme operativní a flexibilní.
na stránky

T-Mobile - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu T-Mobile je značkou skupiny Deutsche Telekom pro mobilní služby. Německá skupina Deutsche Telekom je mj. od roku 2014 100% vlastníkem společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.., jež do roku 2002 působila pod názvem Radiomobil a.s. (obchodní značka Paegas).
na stránky

WINMAX - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Winmax je japonská značka s bohatou historií, založená v roce 1960, i když v Evropě pořád spíše neznámá. V Asijsko-pacifickém regionu ale patří už dlouho mezi špičku v segmentu brzdových obložení výkonných vozů. Vyrábí jak sportovní brzdové destičky pro silniční provoz, tak různé aplikace pro velkou škálu disciplín od závodů do vrchu, přes okruhy, drifty, dálkové maratony až po automobilové rallye. Winmax umí vždy nabídnout několik směsí podle podle typu závodních vozidel nebo jízdního stylu jezdců.
na stránky

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

Partneři

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

WWW.KLOKOCKA.CZ - VÁŠ PARTNER PRO VOZY VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT | ŠKODA | KIA
Copyright © 2018, RACING21, Všechna práva vyhrazena, Created by UPFRONT