RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda
Youtube Instagram Facebook

Partneři našeho týmu

VOLKSWAGEN Česká republika - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Dovozce vozidel koncernu Volkswagen působí na českém trhu od podzimu roku 1991, kdy vznikla společnost Importér Volkswagen/Audi. Společnost se rychle na trhu etablovala a během krátké doby se vyšvihla do čela importérů automobilů do České republiky. Důležitým milníkem bylo v roce 1998 založení nové společnost Import VOLKSWAGEN Group s.r.o. (IVG) organizačně dělená do 4 divizí: Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen užitkové vozy. Od začátku roku 2012 byla společnost v rámci koncernu Volkswagen začleněna do struktury Porsche Holding Salzburg. Volkswagen ČR zůstává dlouhodobě nejúspěšnějším importérem nových vozů na tuzemském trhu.
na stránky

AUTOSALON KLOKOČKA - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost Autosalon Klokočka patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice. Řadí se také mezi největší prodejce ojetých vozů v programech ŠKODA Plus a Das WeltAuto s vlastním salonem zánovních vozů. Už 30 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pobočky Autosalonu Klokočka najdete v Praze v Řepích a na Barrandově.
na stránky

Volkswagen Financial Services - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Tato společnost je přední finanční společností specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, DUCATI a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu, pojištění a služeb soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je součástí Volkswagen Financial Services AG. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.
na stránky

Originální díly Volkswagen - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Bezpečné, vysoce kvalitní a rozměrově přesně přizpůsobené díly pro vozy značky Volkswagen. Díky příslušenství Originální díly Volkswagen® mají majitelé vozů této značky na svých cestách po opravě nebo po servisní prohlídce záruku bezpečnosti a pohodlí – a navíc jejich Volkswagen zůstane 100 % originálem. Originální díly Volkswagen® jsou vždy k dispozici, a to nejenom po omezenou dobu, ale v průběhu celého roku. Součásti připravené k montáži získáte ještě 15 let po ukončení sériové výroby modelu.
na stránky

Elektrizace železnic Praha a.s - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost Elektrizace železnic Praha a.s. se již 60 let specializuje na vývoj, projektování, výrobu a montáž pevných trakčních zařízení pro železnici a městskou hromadnou dopravu. Nejdůležitějším produktem jsou trakční vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu. Dalším významným oborem činnosti společnosti jsou dodávky elektrotechnologických celků pro elektrickou trakci v podobě trakčních napájecích stanic, měníren, spínacích stanic, trafostanice a elektrického předtápěcího zařízení. Společnost neustále prochází soustavnou a komplexní modernizací, která z ní činí jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů v rámci železniční infrastruktury v České republice.
na stránky

SETKÁNÍ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Do sítě více než 300 stanic technické kontroly v celé ČR dodáváme zdarma motoristický magazín dobré pohody SeTKání. Čtyřikrát do roka v něm naleznete praktické informace z oblasti automobilů, žhavé novinky daného období, řidičské zkušenosti slavných osobností, pohled na silnice v blízkém i dalekém zahraničí nebo zajímavé čtení o významných českých fotografech. K tomu navíc soutěže o skvělé ceny, křížovky a plakáty světových i domácích hvězd závodních tratí.
na stránky

APM AUTOMOTIVE - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu APM Automotive s.r.o. (do roku 2007 Autoprogress – Markmiller APM – Automotive s.r.o. ) dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů.
na stránky

BG Products, Inc. - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost BG Products, Inc. byla založena v roce 1971 v USA. V úzké spolupráci s předními výrobci automobilů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku. Výrobky BG Products prodlužují životnost vozidel, navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezdemontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek, filtrů pevných částic DPF a celkové dekarbonizaci motorů a převodovek. Výhradním distributorem amerických výrobků BG Products pro český a slovenský trh je společnost I.O.B., spol. s r.o.
na stránky

Central European Brokers - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost C.E.B. - Central European Brokers se zabývá zprostředkováním pojištění s registracemi pojišťovacího makléře i agenta. Základní kapitál ve výši 2 mil. Kč je stoprocentně splacen. Se všemi významnými pojišťovnami má podepsané smlouvy o zprostředkování pojištění, což garantuje zajištění těch nejlepších podmínek pro klienty a absolutní nezávislost.
na stránky

Das WeltAuto - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám.
na stránky

iFLEET - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu FLEET firemní automobily je specializovaný odborný magazín typu „business-to-business“ pro oblast správy a řízení vozových parků. Za deset let svého působení na českém trhu se stal FLEET uznávaným a vyhledávaným zdrojem informací českých fleet manažerů i ostatních řídicích pracovníků tuzemských firem.
na stránky

MOTUL - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Výrobní kultura firmy Motul, hluboce zakořeněná ve své historii neustálým hledáním stále novějších a inovativních, efektivních a výkonnějších maziv, přirozeným způsobem vedla společnost k přijetí principů systému řízení kvality. Již po mnohá léta zákazníci oceňují vysokou kvalitu a mimořádnou výkonnost produktů firmy Motul. Tento úspěch je založen na jejich dokonalém složení, vývoji a také na výrobních procesech.
na stránky

PIRELLI - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Pirelli je pátou největší světovou pneumatikářskou značkou, založenou již v roce 1872. Kromě prémiových a vysoce výkonných sportovních pneumatik se italský výrobce historicky angažuje v motoristickém sportu. Již od roku 2011 je výhradním dodavatelem obutí vozů Formule 1, bohatou historii má i v rallye, kde produkty Pirelli patří mezi ty nejlepší na všech úrovních automobilových soutěží.
na stránky

P.W.I. CZ SECURITY - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Firma se může prezentovat zakázkami při ochraně konání Světového měnového fondu v Praze, ochraně schůzky členských států NATO v Praze, ochraně neoficiálních návštěv v ČR, ochraně VIP akcí světových a českých celebrit. Při těchto zakázkách jsme byli schopni poskytnout jak osobní ochranu osob, tak i zajištění ochrany budov včetně psovodů a zajištění přepravy dle požadavků klientů limuzínami s řidiči. Jako prestižní zakázku můžeme rovněž uvést celorepublikova působnost v mezinárodní obchodní společnosti Intersport od roku 2009 zajištění ochrany řetězce prodejen rakouské společnosti INTERSPORT se zastoupením v ČR.
na stránky

SPEDICA - partner

Partners RACING 21 Rally Team Skupina SPEDICA je moderní společností, aktivní v oblasti vnitrostátní a mezinárodní přepravy a logistiky, která nabízí svým zákazníkům komplexní řešení z jedné ruky. Filozofie společnosti je zaměřena na kvalitu, hospodárnost a flexibilitu poskytovaných služeb s jasným cílem - vyhovět všem požadavkům klientů.
na stránky

STANDOX - partner

Partners RACING 21 Rally Team Společnost Standox, jedna z globálních značek koncernu Axalta v oblasti povrchových úprav, podporuje své zákazníky špičkovou kvalitou svých výrobků a odborným poradenstvím v oblasti lakování povrchů. Jako přední evropská značka pro opravy automobilů z německého Wuppertalu je Standox jedním z předních evropských výrobců lakovacích systémů a celosvětově nabízí inovativní a ekologicky kompatibilní systémy. Již od roku 1992 je v ČR výhradním distributorem vysoce kvalitních autoopravárenských laků Standox společnost SERVIND. V současnosti jsou produkty Standox největší obchodní komoditou této distributorské firmy.
na stránky

RICOM PLUS SECURITY - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Jsme agentura, která řeší potřeby zákazníků v oblasti zabezpečení majetku a zejména rizik, kterým jsou v této souvislosti vystaveni. Víme, že potřeby a požadavky obchodních partnerů jsou různé a tomu jsme schopni se přizpůsobit. V naší agentuře jsme snížili počet řídících článků na minimum a proto jsme schopni pružně reagovat na individuální požadavky klientů. Od toho se také odvíjí naše příznivé ceny. V řešení problémů jsme operativní a flexibilní.
na stránky

WINMAX - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Winmax je japonská značka s bohatou historií, založená v roce 1960, i když v Evropě pořád spíše neznámá. V Asijsko-pacifickém regionu ale patří už dlouho mezi špičku v segmentu brzdových obložení výkonných vozů. Vyrábí jak sportovní brzdové destičky pro silniční provoz, tak různé aplikace pro velkou škálu disciplín od závodů do vrchu, přes okruhy, drifty, dálkové maratony až po automobilové rallye. Winmax umí vždy nabídnout několik směsí podle podle typu závodních vozidel nebo jízdního stylu jezdců.
na stránky

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

Partneři

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

WWW.KLOKOCKA.CZ  -  WWW.VOLKSWAGEN.CZ
Copyright © 2016-2019, RACING21, Všechna práva vyhrazena, Created by UPFRONT