Youtube Instagram Facebook
Soutěžní tým Racing21 založili v roce 2015 matematik Karel Janeček
a soutěžní jezdec Vojtěch Štajf.


Soutěžní tým Racing21 založili v roce 2015 matematik Karel Janeček a soutěžní jezdec Vojtěch Štajf.

Partneři našeho týmu

Autoklub ČR - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Autoklub České republiky (AČR) je samostatným suverénním a dobrovolným spolkem zájemců o motorismus a činnost v AČR. Zároveň je právním nástupcem Československého autoklubu, který byl právním nástupcem Autoklubu republiky Československé. AČR je pokračovatelem činnosti Českého autoklubu.
na stránky

Elektrizace železnic Praha a.s - hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost Elektrizace železnic Praha a.s. se již 60 let specializuje na vývoj, projektování, výrobu a montáž pevných trakčních zařízení pro železnici a městskou hromadnou dopravu. Nejdůležitějším produktem jsou trakční vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu. Dalším významným oborem činnosti společnosti jsou dodávky elektrotechnologických celků pro elektrickou trakci v podobě trakčních napájecích stanic, měníren, spínacích stanic, trafostanice a elektrického předtápěcího zařízení. Společnost neustále prochází soustavnou a komplexní modernizací, která z ní činí jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů v rámci železniční infrastruktury v České republice.
na stránky

BG Products, Inc. - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost BG Products, Inc. byla založena v roce 1971 v USA. V úzké spolupráci s předními výrobci automobilů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku. Výrobky BG Products prodlužují životnost vozidel, navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezdemontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek, filtrů pevných částic DPF a celkové dekarbonizaci motorů a převodovek. Výhradním distributorem amerických výrobků BG Products pro český a slovenský trh je společnost I.O.B., spol. s r.o.
na stránky

Central European Brokers - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost C.E.B. - Central European Brokers se zabývá zprostředkováním pojištění s registracemi pojišťovacího makléře i agenta. Základní kapitál ve výši 2 mil. Kč je stoprocentně splacen. Se všemi významnými pojišťovnami má podepsané smlouvy o zprostředkování pojištění, což garantuje zajištění těch nejlepších podmínek pro klienty a absolutní nezávislost.
na stránky

ČPP - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.
na stránky

Dekarbonizace.eu - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Karbonové – uhlovodíkové úsady jsou pro naše vozy skutečnou pohromou, která může při dlouhodobém zanedbávání servisu nejen snížit výkon a funkčnost motoru a dalších součástí, ale způsobit i trvalé poškození. Dekarbonizace obnoví správnou funkci vstřikovacího systému a odstraní nežádoucí úsady. Postará se tak o snížení škodlivých emisí a vlivem zvýšení efektivity spalování paliva přispěje také k nižší spotřebě paliva vašeho vozu.
na stránky

FLEX - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu FLEX das Original je německým výrobcem prvotřídního elektrického nářadí již od roku 1922. FLEX výroba obsahuje veškeré obvyklé elektrické nářadí, jak akumulátorové tak síťové, a nabízí speciální stroje, které většinou konkurence neposkytuje. Pro všechny stroje je společná vysoká preciznost zpracování a zároveň smysl pro detaily. FLEX uživatel má i možnost dokoupení náhradních dílů, pokud by došlo k mechanickému poškození stroje. Odrazem preciznosti výrobků je nízká poruchovost strojů doplněná skvěle fungujícími servisními středisky.
na stránky

MATHESSO - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Základní myšlenka této hry spočívá v aktivaci kognitivních procesů zodpovědných za vznik a rozvoj matematické intuice. Mathesso pracuje s dětmi zejména na podvědomé úrovni a pomocí bazální aritmetiky jim přibližuje vybrané matematické operace.
na stránky

PEMAX PRINT - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu PEMAX PRINT, spol. s r.o. patří historicky mezi přední české výrobce etiket a flexibilních obalů. Společnost vyrábí zejména nekonečné plastové etikety, samolepicí etikety a shrink sleeves. Tyto produkty pravidelně odebírá i řada renomovaných firem z celé ČR i mimo ni. Výrobu etiket zajišťuje Pemax Print od počátečního návrhu až po finální realizaci.
na stránky

PETRO CANADA - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Historie společnosti sahá až do roku 1975 a dnes je Petro-Canada největším světovým výrobcem bílých olejů pro použití ve většině průmyslových odvětví, včetně automobilového. Exportuje svých více jak 350 typů produktů z oblasti prvotřídních maziv a speciálních kapalin do více jak 80 zemí světa. Patentovaný dvoustupňový hydrogenační proces umožňuje rafinovat základový olej na světově nejčistší základový olej o čistotě 99,9 %., což přináší několika násobně delší životnost a ochranu strojírenských technologií. V ČR je Petro-Canada zastoupena společností I.O.B., spol. s r.o.
na stránky

PIRELLI - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Pirelli je pátou největší světovou pneumatikářskou značkou, založenou již v roce 1872. Kromě prémiových a vysoce výkonných sportovních pneumatik se italský výrobce historicky angažuje v motoristickém sportu. Již od roku 2011 je výhradním dodavatelem obutí vozů Formule 1, bohatou historii má i v rallye, kde produkty Pirelli patří mezi ty nejlepší na všech úrovních automobilových soutěží. V roce 2022 slaví Pirelli jubilejních 150 let od svého založení.
na stránky

RAILSPEED - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Od září 2011 se společnost RAILSPED stala plnohodnotným členem rodiny SPEDICA. Skupina SPEDICA tak rozšířila portfolio železničních přeprav, neboť touto akvizicí tak ovládla významný podíl na trhu přeprav zejména petrochemického zboží.
na stránky

SAG - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu SAG je nová značka dodavatele autodílů na českém aftermarket trhu, která navazuje na dlouholetou tradici firem APM Automotive a STAHLGRUBER CZ. Se sortimentem více než 1 800 000 položek je SAG jedním z evropských lídrů na trhu s náhradními díly pro osobní a užitkové vozy i motocykly. Kromě servisních a opravárenských dílů nabídka zahrnuje také maziva, chemikálie, příslušenství, dílenské vybavení a spotřební materiál. Nadstandardní péči o zákazníka, kvalitní služby a snadnou dostupnost nabízených položek zajišťuje rozsáhlá síť obchodních zástupců a čtyři desítky prodejních míst po celém Česku.
na stránky

SONAX - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu SONAX - to je německý výrobce autokosmetiky, která je věhlasná svým vynikajícím efektem a skvělým výkonem. SONAX je skutečným etalonem v oboru, značkou, která udává trendy. Od roku 1950 získala značka SONAX velký počet testovacích úspěchů a ocenění a je držitelem certifikace ISO 9001.
na stránky

SPEDICA - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Skupina SPEDICA je moderní společností, aktivní v oblasti vnitrostátní a mezinárodní přepravy a logistiky, která nabízí svým zákazníkům komplexní řešení z jedné ruky. Filozofie společnosti je zaměřena na kvalitu, hospodárnost a flexibilitu poskytovaných služeb s jasným cílem - vyhovět všem požadavkům klientů.
na stránky

STANDOX - partner

Partneři RACING 21 Rally Team Firma Standox je jedním z předních evropských výrobců lakovacích systémů a celosvětově nabízí inovativní a ekologicky kompatibilní systémy.
na stránky

WINMAX - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Winmax je japonská značka s bohatou historií, založená v roce 1960, i když v Evropě pořád spíše neznámá. V Asijsko-pacifickém regionu ale patří už dlouho mezi špičku v segmentu brzdových obložení výkonných vozů. Vyrábí jak sportovní brzdové destičky pro silniční provoz, tak různé aplikace pro velkou škálu disciplín od závodů do vrchu, přes okruhy, drifty, dálkové maratony až po automobilové rallye. Winmax umí vždy nabídnout několik směsí podle podle typu závodních vozidel nebo jízdního stylu jezdců.
na stránky

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

Partneři

RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda RACING 21: Partneři - Škoda WRC, rally, team, Štajf, Ehlová, Racing 21, závodník Škoda

Změna nastavení cookies
Copyright © 2016-2022, RACING21, Všechna práva vyhrazena, Created by UPFRONT