RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda
Facebook Staňte se našimi Facebookovými fanoušky.  

Nová sezóna - nová technika

Do ročníku 2017 posádka Štajf-Rajnoha odstartuje s novým strojem ŠKODA Fabia R5 poslední evoluce s výrobním číslem 111.
Fanděte Fabii R5 s registrací 01R0358!

více info

Náš tým

Vojtěch Štajf - Absolvent magisterského studia masové komunikace a mezinárodních studií FSV UK. V letech 2001-2002 zástupce továrního týmu Škoda ... František Rajnoha - Pochází ze Zlína, který je známý jako město soutěžím zaslíbené díky slavné ...

více info

Naši partneři

Každý profesionální sportovní tým se musí opřít o kvalitní a silné partnery. Jsme hrdí na spolupráci s našimi parnery. Tímto jim všem děkujeme za podporu jenž nám umožňuje soustředit se na závodění a dosahování co nejlepších výsledků týmu Racing21...

více info

Podpisové karty

Podpisové karty vám rádi věnujeme na závodech v servisní zóně a na dalších akcích, kterých se náš tým účastní. Zasílání podpisových karet poštou je možné, pokud nám na adresu týmu zašlete ofrankovanou obálku rozměru C5 s nadepsanou adresou.

více info
RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Partneři našeho týmu

ŠKODA AUTO - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu ŠKODA Auto a.s. je největší český výrobce automobilů. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, v rámci ČR má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí a jako odštěpný závod vlastní Střední odborné učiliště strojírenské. Jediným vlastníkem je od roku 2007 společnost Volkswagen Finance Luxemburg S.A. se sídlem v Lucemburku. ŠKODA Auto a.s. je dlouhodobě největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů. Společnost byla celkem čtrnáctkrát vyhlášena českou firmou roku v soutěži Českých 100 nejlepších. ŠKODA Auto a.s. historicky navazuje na společnost Laurin & Klement, která byla založena roku 1895 a v roce 1925 se stala součástí strojírenského gigantu Akciová společnost, dříve Škodovy závody v Plzni.
na stránky

KLOKOČKA - Hlavní partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost Autosalon Klokočka vznikla v roce 1988 a patří mezi největší autorizované prodejce vozů značek Volkswagen, Audi, ŠKODA a Kia v České republice. Současně poskytuje komplexní servisní zázemí pro majitele vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA a Kia. Autosalon Klokočka nabízí svým zákazníkům vysoký standard při poskytování komplexních služeb a individuální přístup. Kvalita poskytovaných služeb je každoročně prověřována certifikačním úřadem TÜV Bayern a společnost je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2008.
na stránky

AUTO TIP - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu NEJČTENĚJŠÍ MOTORISTICKÝ ČTRNÁCTIDENÍK V ČESKU. Časopis Auto Tip - to je pořádná porce tajných projektů, chystaných novinek, spousty zajímavých srovnávacích a klasických testů, techniky, reportáží, rozhovorů a zajímavostí. Časopis je členem skupiny Auto Bild Group, která uděluje prestižní tituly Auto 1 a Golden Steering Wheel a Green Steering Wheel. Časopis vznikl v roce 1990 a dnes je nejprodávanější motoristický čtrnáctideníkem. Předplatné Auto Tipu se vyplatí! 26 čísel časopisu stojí ročně 858 Kč. Vy je od nás můžete mít jen za 754 Kč!
na stránky

AUTO.CZ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Vše ze světa aut a motorek. Recenze, hodnocení, srovnávací testy i crash testy. Novinky, bazar, servis, česká auta. Vlastní videa a profesionální video recenze. Na stránce Auta.cz naleznete inzerci nových i ojetých aut od soukromníků, autobazarů i autosalonů. V Supernákupu najdete ty nejvýhodnější nabídky na koupi.
na stránky

iSPORT.CZ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Nejnovější zprávy ze světa sportu a sportovců. Máme pro vás nejčerstvější informace, reportáže, výsledky, tabulky i videa na iSport.cz. Fotbal, hokej, tenis, ostatní sporty.
na stránky

SETKÁNÍ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Do sítě více než 300 stanic technické kontroly v celé ČR dodáváme zdarma motoristický magazín dobré pohody SeTKání. Čtyřikrát do roka v něm naleznete praktické informace z oblasti automobilů, žhavé novinky daného období, řidičské zkušenosti slavných osobností, pohled na silnice v blízkém i dalekém zahraničí nebo zajímavé čtení o významných českých fotografech. K tomu navíc soutěže o skvělé ceny, křížovky a plakáty světových i domácích hvězd závodních tratí.
na stránky

SPORT - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Je český sportovní deník. Poprvé vyšel 3. ledna 1953 pod názvem Československý sport. Zprvu vycházel dvakrát týdně – v úterý a sobotu, v roce 1954 přibylo čtvrteční vydání. Od roku 1957 vycházel čtyřikrát týdně – v úterý, středu, pátek a neděli. Od roku 1958 vychází všechny dny mimo pondělí a neděli. Fotbal, hokej, tenis, ostatní sporty.
na stránky

SVĚT MOTORŮ - Mediální partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Svět motorů, jediný motoristický týdeník na českém trhu. Poprvé vyšel už v roce 1947. Je nejprodávanějším a také nejčtenějším mototitulem na českém trhu. Objednejte si roční předplatné Světa motorů včetně speciálů a získáte sadu kvalitní autokosmetiky Sonax! Výhody předplatného: roční předplatné jen za cenu 1191 Kč, ušetříte 192 Kč, přístup do elektronického archivu časopisu, časopis přímo do vaší schránky.
na stránky

BARKAROLA trading - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Barkarola Trading s.r.o. vznikla v roce 2012, jako společnost poskytující externí sklady a komplexní skladovací řešení pro své klienty. Společnost prošla transformací a stala se silným partnerem ve výrobě, prodeji biomasy a dále dovozcem agrokomodit, surového řepkového oleje a dalších produktů z oblasti zemědělství.
na stránky

Central European Brokers - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost C.E.B. - Central European Brokers se zabývá zprostředkováním pojištění s registracemi pojišťovacího makléře i agenta. Základní kapitál ve výši 2 mil. Kč je stoprocentně splacen. Se všemi významnými pojišťovnami má podepsané smlouvy o zprostředkování pojištění, což garantuje zajištění těch nejlepších podmínek pro klienty a absolutní nezávislost.
na stránky

CONSTRUCT - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost CONSTRUCT je český výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži. Od roku 1991, kdy vznikla, zabezpečila více než 2 000 000 vozidel, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Název CONSTRUCT za tu dobu natolik zlidověl, že se stal synonymem pro zámek řadicí páky.
na stránky

Das WeltAuto - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Volkswagen osobní vozy, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen. Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých vozů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám.
na stránky

EXEDY - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost Exedy nabízí špičkové japonské sportovní a sériové spojky a jejímiž komponenty jsou odpružené i neodpružené lamely z organiky či keramiky a přítlačné talíře, jedno-, dvou- i třílamelová provedení, odlehčené setrvačníky.
na stránky

LED TV - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Jsme společnost, která je tvořena spolehlivým týmem pracovníků s bohatými zkušenostmi v oboru, proto si bez sebemenšího problému poradíme i s požadavky nejnáročnějšího zákazníka. Spokojenost klienta je pro nás rozhodující a garantujeme ji nejen naším technickým vybavením, ale hlavně lidským potenciálem. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Zaručujeme Vám, že s našimi službami budete spokojeni.
na stránky

MOTUL - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Výrobní kultura firmy Motul, hluboce zakořeněná ve své historii neustálým hledáním stále novějších a inovativních, efektivních a výkonnějších maziv, přirozeným způsobem vedla společnost k přijetí principů systému řízení kvality. Již po mnohá léta zákazníci oceňují vysokou kvalitu a mimořádnou výkonnost produktů firmy Motul. Tento úspěch je založen na jejich dokonalém složení, vývoji a také na výrobních procesech.
na stránky

PIRELLI - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Pirelli is the only allowed tyre brand in the FIM World Superbike Championship since 2007 (along with its support classes, such as the Supersport World Championship). Pirelli has also been awarded the contract for the control tyre supply in the British Superbike Championship from 2008 until at least 2010.
na stránky

SAMSUNG - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Od založení (1969) ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, zaujímající přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček. Společnost vyrábí domácí spotřebiče, jako jsou televizory, monitory, tiskárny, chladničky a pračky, a klíčová mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou inteligentní telefony a tablety.
na stránky

Škoda Auto Financial Services - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Nabízíme vám nejen originální financování se ŠKODA Financial Services, které vám nabízí záruku bezkonkurenčního financování vozů ŠKODA na trhu, ale i akční nabídky na jednotlivé modelové řady, díky nimž si vůz pořídíte ještě výhodněji!
na stránky

Škoda Auto Plus - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu ŠKODA Plus je nový program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA. Partnerem programu se může stát pouze prodejce splňující náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.
na stránky

ŠTĚPNIČKA S.R.O. - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Společnost zabývající se kusovou i sériovou zakázkovou výrobou a zakázkovým opracováním výrobků. V hale v Cerhovicích poblíž dálnice D5 Praha – Plzeň zpracováváme konstrukční, nerezové i nástrojové oceli, litinu, barevné kovy a plasty. Výrobu zajistíme komplet včetně materiálu a případných kooperací (zušlechtění a další), nebo jen opracujeme Vámi dodaný materiál.
na stránky

T-Mobile - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu T-Mobile je značkou skupiny Deutsche Telekom pro mobilní služby. Německá skupina Deutsche Telekom je mj. od roku 2014 100% vlastníkem společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.., jež do roku 2002 působila pod názvem Radiomobil a.s. (obchodní značka Paegas).
na stránky

iFLEET - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu FLEET firemní automobily je specializovaný odborný magazín typu „business-to-business“ pro oblast správy a řízení vozových parků. Za deset let svého působení na českém trhu se stal FLEET uznávaným a vyhledávaným zdrojem informací českých fleet manažerů i ostatních řídicích pracovníků tuzemských firem.
na stránky

WINMAX - partner

Partneři RACING 21 Rally Teamu Winmax Europe started in 2013 with the import of the Winmax Brake pads for the European market. The objective is to create a network of dealers in every country of Europe, for the distribution of the Winmax Brake pads for Motorsport use but also for standard road cars. Winmax Europe is located in Belgium which is an ideal hub to supply all the other countries in Europe. Winmax Europe is not only delivering the brake pads.
na stránky

Výsledky MČR v Rally 2017

1.Kopecký Jan330
2.Pech Václav, jr.232
3.Černý Jan173
4.Dohnal Jan164
5.Szeja Jaroslaw120
6.Jakeš Miroslav102
9.Štajf Vojtěch91

Zobrazit podrobné výsledky MM ČR 2017 ?

RACING 21: Škoda WRC, rally, team, Štajf, Klokočka, Racing 21, závodník Škoda

Hlavní partneři

Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Copyright © 2016 RACING21,
Všechna práva vyhrazena,
Created by UPFRONT